آدرس شرکت فن آوا کارت

دوره مقدماتی php
آدرس شرکت فن آوا کارت
آدرس شرکت فن آوا کارت

فن‌آوا کارت، متمایز در سفارشی سازی خدمات پرداخت …

شرکت فن آوا آمادگی ارائه خدمات درگاه پرداخت اینترنتی برای بانک ها و مشتریان طرف قرارداد آنها را در کوتاه ترین زمان ممکن دارا می باشد. واحد کسب و کار فن آوا در تعاملات خود با بانک ها و مشتریان آنها، هر نوع خدمتی را در زمینه تخصیص درگاه اینترنتی ارائه می دهد. همینطور شرکت فن آوا در نظر دارد برای اولین بار اقدام به ارائه خدمات ارزش افزوده و خدمات باشگاه مشتریان به پذیرندگان درگاه اینترنتی خود نماید

اولین خدمت شرکت فن‌آوا‌کارت بر اساس رسالت کلی تمامی شرکت‌های پرداخت، ارائه خدمات پایانه‌های فروش می‌باشد. فن‌آوا‌کارت به عنوان PSP عامل بیش از ۹ بانک اقدام به تامین دستگاه کارتخوان برای پذیرندگان این بانک‌ها می‌نماید. ارائه خدمات پشتیبانی و پرستاری با SLA بالاتر از استانداردهای شاپرک، تعامل پویا با بانک‌ها، بازاریابی براساس قرارداد‌های بانکی و … از جمله وجوه تمایز فن‌آوا‌کارت در ارائه خدمات به بانک‌ها می‌باشد. همینطور عدم وابستگی به بانک خاص نیز در پیشبرد اهداف بانک‌های طرف قرارداد فن‌آوا‌کارت تاثیر به سزایی دارند.

آخرین اخبار و رویدادها

خدمات پرداخت

آدرس شرکت فن آوا کارت

دوره مقدماتی php

شرکت فن آواکارت به صورت سهامی خاص، با هدف «ارائه خدمات ایمن، موثر، ارزان و در جهت توسعه ابزارهای پرداخت» در سال ۱۳۸۲ به عنوان عضوی از گروه بزرگ فن آوا (سهامی عام) و به شماره ۲۰۹۱۵۲ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید. این شرکت پس از دریافت مجوز PSPاز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را با صدور کارت های اعتباری آغاز و در سال ۱۳۸۸ به همکاری با بانک ها در زمینه تامین، نصب و پشتیبانی دستگاه های کارتخوان در سطح کشور نمود. این مجموعه با استفاده از نیروی انسانی متخصص، فناوری‌های امنیتی روز دنیا و بهره‌گیری از ابزارهای نوین پرداخت موفق به کسب رتبه برتر شورای عالی انفورماتیک کشور گردید.

مشتریان فن‌آوا کارت

سامانه نفیس

دلیل اصلی توسعه‌ی سیستمهایی مانند نفیس در اکوسیستم بانکی دنیا، جذب مشتریان جدید، ایجاد جذابیت برای خرید و ارایه ی خدمات خاص به مشتریان خاص می باشد. سامانه ی نفیس با نگاهی هوشمندانه به تحولات حوزه ی پرداخت در دنیا و نیاز داخلی طراحی و تولید شده است و مهمترین ویژگی آن سرعت در تولید و انطباق با نیاز مشتریان می باشد. بنابراین نفیس یک محصول خاص برای یک مدل خاص خدمت نیست، بلکه محصولی است که علاوه بر داشتن انواع خدمات، همواره آمادگی تولید و ارایه ی مدلهای جدید خدمت را نیز دارد. این سامانه یک درگاه پرداخت omni channel می باشد که جهت سرویس دهی به سازمانها، مؤسسات، بانکها، پذیرندگان خاص و زیرمجموعه های وابسته به آنها طراحی و تولید گردیده است. از جمله این سرویسها می توان به سرویس خرید شاپرکی، انواع سرویس تخفیف، سرویس اقساطی، سرویس اعتباری، سرویس بن ریالی، سرویس سبد کالای دولت، سرویس درگاه اینترنتی، کارت سفر، باشگاه مشتریان و … اشاره کرد. شایان ذکر است درتولید این سامانه، کلیه استانداردهای بانک مرکزی( شاپرک) و استانداردهای PCIDSS و PCIPTS رعایت شده است. این سامانه شامل زیر سیستم های مدیریت پذیرندگان، مدیریت دارندگان، انبارداری، مدیریت کارت، مدیریت کاربران، زیر سیستم حسابداری، گزارشات مدیریتی و … می باشد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فن‌آوا کارت است.

شرکت فن آوا کارت

تاریخچه شرکت فن‌آوا کارت

شرکت فن آواکارت توانسته است با ارائه خدمات با کیفیت و مطمئن، سهم مناسبی از بازارهای خرد و کلان پرداخت الکترونیک در کشور را به خود اختصاص دهد.

در سال ۱۳۹۲با توجه به اهمیت و توسعه فعالیت های فن آوا کارت و افزایش نیروی انسانی، ساختمان مرکزی گروه فن آوا در اختیار فن آوا کارت قرار گرفت و بخشی از زیرساخت های فنی و عملیاتی مورد نیاز ارتقاء یافت. درحال حاضر شرکت فن آوا کارت با بیش از ۲۰۰ نفر نیروی خلاق و کارآزموده و دارابودن ۲۰۰ هزار پایانه فروش در سراسر ایران، به بانک های معتبری مانند کشاورزی، انصار، سینا، مهر اقتصاد، سرمایه ، دی و شهر و سایر موسسات ملی و بنگاههای اقتصادی خدمات ارائه می دهد.

آدرس شرکت فن آوا کارت

زمینه‌های کاری فن آوا کارت

اهداف بنیادین

امکانات

خدمات

امکانات

امکانات دارندگان و پذیرندگان کارت های بانکی

انواع خدمات قابل ارائه با USSD

امکانات پذیرندگان

مزایای استفاده از تراکنش های USSD فن آوا کارت

چشم انداز

شرکت فن آواکارت با بهره گیری از فناوری های روز دنیا و با تکیه بر سرمایه های انسانی خلاق و نوآور، یکی از ۳ شرکت برتر حوزه پرداخت های الکترونیکی در ایران خواهد بود.

  برای ورود به سایت بر روی لینک مقابل کلیک فرمایید : وب سایت شرکت فن آوا کارت

آد رس
تهران – خيابان شهيد بهشتي – خيابان سرافراز
سرافراز 11 – شماره 6 – ساختمان امیرناصر

Copyright (c) 2016 fanava.

عصر بانک؛ این شرکت پس از دریافت مجوز PSPاز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را با صدور کارت های اعتباری آغاز و در سال 1388شروع به همکاری با بانک ها در زمینه تامین، نصب و پشتیبانی دستگاه های کارتخوان در سطح کشور نمود. این مجموعه با استفاده از نیروی انسانی متخصص، فناوری‌های امنیتی روز دنیا و بهره‌گیری از ابزارهای نوین پرداخت موفق به کسب رتبه برتر شورای عالی انفورماتیک کشور گردید.


 

شرکت فن آواکارت توانسته است با ارائه خدمات با کیفیت و مطمئن، سهم مناسبی از بازارهای خرد و کلان پرداخت الکترونیک در کشور را به خود اختصاص دهد.


 

در سال 1392با توجه به اهمیت و توسعه فعالیت های فن آوا کارت و افزایش نیروی انسانی، ساختمان مرکزی گروه فن آوا در اختیار فن آوا کارت قرار گرفت و بخشی از زیرساخت های فنی و عملیاتی مورد نیاز ارتقاء یافت. درحال حاضر شرکت فن آوا کارت با بیش از 160 نفر نیروی خلاق و کارآزموده و دارابودن 170 هزار پایانه فروش در سراسر ایران، به بانک های معتبری مانند کشاورزی، انصار، سینا، مهر اقتصاد، سرمایه ، دی و شهر خدمات ارائه می دهد.

آدرس شرکت فن آوا کارت


 


خدمات


سرویسهای پایانه فروشگاهی(pos)


 

ویژگی دارنده کارت بانکی :خرید کالا ،اخذ موجودی حساب،پرداخت قبوض،خرید شارژاعتباری(همراه اول ،ایرانسل ،رایتل ،تالیا،اسپادان )


 


ویژگی دارنده پایانه فروشگاهی:


 

درخواست خدمات _گزارشات متنوع
امکان ارتباط دستگاه کارت خوان با رایانه پذیرنده
واریز مبلغ خرید به چند حساب بصورت درصدی و بطور همزمان
امکان ورود کد شناسه برروی دستگاه کارت خوان هنگام انجام تراکنش خرید


 


سرویسهای پایانه پرداخت اینترنتی (IPG)


 

واریز مبلغ خرید به چند حساب بصورت درصدی و بطورهمزمان
ارائه خدمات پشتیبانی فنی به پذیرنده بصورت آنلاین
ارائه اطلاعات مربوطه به تراکنشهای صورت پذیرفته از طریق وب سایت
ارائه پرداخت به صورت تجمیعی، تسویه به صورت جزء به جزء
امکان ارائه شناسه واریز کننده
امکان ارائه سرویس استعلام لحظه ای
امکان دریافت گزارشهای متنوع مالی _امکان ارسال اطلاعات تکمیلی در هر تراکنش


 


سرویسهای موبایلی (USSD)


 

خرید شارژ
موجودی حساب
خرید
پرداخت قبوض
خرید شارژ اعتباری
نیکوکاری


 


  تلفن مرکز تماس : 43695000

  ایمیل شرکت: info@fanavacard.ir

  تلفن های شرکت: 43697000

  آدرس: میدان آرژانتین، خیابان الوند، خیابان 29، پلاک 5 (ساختمان مرکزی)
    میدان آرژانتین، خیابان زاگرس، خیابان بیست و هفتم، پلاک 17، طبقه اول تلفن: 88192361

 

       سایت و پیام رسان های مشمول اینترنت ملی      |       مناطق تحت پوشش      |       سفارش آنلاین       |        تعرفه اینترنت http://www.sherkinisland.eu/index.php/1001/

http://vocalist.de/index.php/1000  

از طریق این ابزار میتوانید امکان ارائه خدمات اینترنت پرسرعت فن آوا را به منطقه مخابراتی خود بررسی نمایید. just click for source

http://www.ctisolutions.pl/index.php/1002  

please click for source  

آدرس شرکت فن آوا کارت

http://www.doctorfatloss.co.uk/index.php/how-to-write-conclusion-essay تعرفه های بعد از انتخاب سرویس اینرنت مد نظر خود میتوانید درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال فرمایید.

http://classic-orch.com/index.php/1004  

 

تعرفه های متنوع  خدمات اینترنت پرسرعت فن آوا پاسخی مناسب به سلایق متنوع شما مشتریان گرامی است.

 

شرکت داده‌ پردازی فن‌آوا یکی از شرکت های تحت پوشش هلدینگ تخصصی در حوزه  IT, ICT  فن آوا، از سال 1382 فعالیت خود را با هدف ارائه خدمات انتقال دیتا و خدمات جانبی آن آغاز نموده است و در سال 1395 موفق به اخذ پروانه FCP (ارتباطات ثابت) از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شده است…

بیشتر بدانید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت داده پردازی فن آوا می باشد.دارنده پروانه FCP  به شماره 23-94-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی 

آدرس شرکت فن آوا کارت
آدرس شرکت فن آوا کارت
10

دوره مقدماتی php

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *