مضرات روغن مالي کف پا

دوره مقدماتی php

درمان 27 مرض و اختلالات بدن با چرب کردن کف پا

 باورتان میشود با معجزه روغن زدن به کف پا میتوانید همه دردهای خود را درمان می کنید

⚪️هر شب کف پاها را با روغن های اصل و طبیعی ، زیتون،کنجد، روغن بادام تلخ ،روغن سیاهدانه ، زیاد روغن مالی کنید.سپس یک کیسه فریزر پا کنید و روی آن جوراب بپوشید یا پاها را در سلفون نرم و نازک بپیچید.برای جذب بهتر،حتما شب تا صبح این کار را انجام دهید و صبح روغن را از پاها پاک کنید. .همین و همین این روغن ها ،بسیار نافذ هستند و در بافت بدن فوری جذب می شوندو بدن را از شر هر بیماری خلاص می کند.یکماه این کار را انجام دهید تا معجزه ان را ببینید.

نکته :در بیشتر اوقات حدود ده روز بعد ،روغن در مدفوع دیده می شود که به این معنی است که روغن تمام مسیر را از پوست تا مرکز بدن طی کرده و پاکسازی کرده است. برای مثال می توانید روغن های مختلف را روی جداره نی تست کنید و ببینید بعد از چند ساعت این روغن ها چگونه در بافت متراکم نی جذب می شوند.

⚪️معجزه روغن مالی کف پاها در بازتاب درمانی سیستم های بدن.

در اغلب بیماران سبب اصلی بیماری ها، خشکی ست و بهترین راه رفع خشکی تامین گرمی ورطوبت کافی برای بدن است که این امر با وارد کردن این روغن های گرم وملایم به بافت های بدن سریع درمان میشود.

⚪️درمان شگفت انگیز بیماریهای که با روغن مالی کف پاها درمان میشود

دوره مقدماتی php

دردهای مفصلی ،علایم پیری مثل چروکیدگی ها بدن ، سفیدی موها، پوکی استخوان ـ غم و افسردگی و خشم زیادـ یبوست ـ خشکی پوست بدن، ، سوزش کف پا ـ کاهش فعالیت ارگان ها مثل کاهش ضربان قلب -کاهش فعالیت تخمدان ها و یائسگی زودرس ،تنظیم قاعدگی، ، کم کاری تیرویید ـ ضعف حافظه و عدم تمرکز ـ تشکیل بافت های متراکم و فیبری مثل فیبروم ـ ـ فشارخون بالا در افراد سرد ـ فشار خون پایین ـ کم خونی ـ دردهای شدید قلبی، میگرن و ـ اسپاسم و گرفتگی عضلانی ـ ضعف جنسی و بی میلی جنسی ـ ـ دیابت خصوصا نوع ۲ – لاغری –درمان ارتباط با زیبایی پوست ـ درمان کلیه ها و روده ها (که در طب چینی ریشه های بدن هستند و سلامت همه ارگان های داخلی وابسته به آن هاست )و بسیاری از سرطان ها

نکته :.انواع روغن ها برای ماساژ استفاده می شوند اما بهترین روغن ها در درمان ، به تریتب اولویت زیتون ،کنجد، بادام تلخ و روغن سیاهدانه است.میتوانید از ترکیب همه روغنهای ذکر شده به تساوی به کف پاها زده شود.تا درمان سریعتر انجام گیرد.این کار را تا یکماه ادامه دهید ،.اما با روشی که گفته شد انتظار می رود این زمان بسیارکوتاه تر شود.روغن مالی کف پا اثر فوق العاده معجزه اسا بر روى درمان تمام ارگانهای بدن دارد

تذکر:. مقدار روغن زیادی روی پوست و کف پا استفاده کنید چرا که فرایند جذب تا صبح ادامه خواهد داشت. لطفا از روغن های سوپرمارکتی استفاده نکنید. روغن های ذکر شده باید بوی این روغن ها را داشته باشند در غیر این صورت قابل اطمینان نیستند

در سال یکبار مخصوصا در زمستان و بهار این کار را انجام دهید بمدت یکماه با روغن های ذکرشده ،حتما امتحان کنید تا معجزه ان را در سلامتیتان ببینید و همه بیماری هایتان درمان شود ، لطفا به اشتراک بگذارید تا دیگر دوستان هم بخوانند.مهربانی هیچ هزینه ای نداشته،و رساندن دانش عبادت استموفق و شاد باشید..

متن بالا درسته اما چه کسی بهره ببرد

کسی که حرارت دراو بالاست روغن گرم مالیدن سبب میشود که خون این مسیر سوخته شود

ولیکن برای والدین که بدنشان ذاتا به سمت سستی و سردی با شتاب میرود خوب است

۲- جوان که میخواهد با نشاط باشه فقط روغن زیتون و یا ختمی و یا بنفشه. بمالد که حرارتش را بکاهد

برچسب زده شده با :پوست و روغن مالی دست و پاها روغن جات گیاهی روغن مالی مفاصل مالش مالش درمانی مفاصل مفاصل و روغن

روی خط خبرگزاری ها, طب سنتی

در اغلب بیماران سبب اصلی بیماری‌ها، خشکی ست و بهترین راه رفع خشکی تامین گرمی ورطوبت کافی برای بدن است که این امر با وارد کردن این روغن‌های گرم وملایم به بافت‌های بدن سریع درمان می‌شود.

به گزارش سرویس علمی جام نیوز به نقل از اقتصاد آنلاین، هر شب کف پا‌ها را با روغن‌های اصل و طبیعی، مانند روغن زیتون، روغن کنجد، روغن بادام تلخ، روغن سیاهدانه، روغن مالی کنید. سپس یک کیسه فریزر پا کنید و روی آن جوراب بپوشید یا پا‌ها را در سلفون نرم و نازک بپیچید. برای جذب بهتر، حتما شب تا صبح این کار را انجام دهید و صبح روغن را از پا‌ها پاک کنید.. همین و همین

این روغن‌ها، بسیار نافذ هستند و در بافت بدن فوری جذب می‌شوند و بدن را از شر هر بیماری خلاص می‌کند. یک ماه این کار را انجام دهید تا معجزه آن را ببینید.

نکته: در بیشتر اوقات حدود ده روز بعد، روغن در مدفوع دیده می‌شود که به این معنی است که روغن تمام مسیر را از پوست تا مرکز بدن طی کرده و پاکسازی کرده است. برای مثال می‌توانید روغن‌های مختلف را روی جداره نی تست کنید و ببینید بعد از چند ساعت این روغن‌ها چگونه در بافت متراکم نی جذب می‌شوند.

بازتاب درمانی سیستم‌های بدن

در اغلب بیماران سبب اصلی بیماری‌ها، خشکی ست و بهترین راه رفع خشکی تامین گرمی و رطوبت کافی برای بدن است که این امر با وارد کردن این روغن‌های گرم و ملایم به بافت‌های بدن سریع درمان می‌شود.

دردهای مفصلی، علایم پیری مثل چروکیدگی‌ها بدن، سفیدی مو‌ها، پوکی استخوان، غم و افسردگی و خشم زیاد، یبوست، خشکی پوست بدن، سوزش کف پا، کاهش فعالیت ارگان‌ها مثل کاهش ضربان قلب، کاهش فعالیت تخمدان‌ها و یائسگی زودرس، تنظیم قاعدگی، کم کاری تیرویید، ضعف حافظه و عدم تمرکز، تشکیل بافت‌های متراکم و فیبری مثل فیبروم، فشارخون بالا در افراد سرد، فشار خون پایین، کم خونی، دردهای شدید قلبی، میگرن، اسپاسم و گرفتگی عضلانی، ضعف جنسی و بی‌میلی جنسی، دیابت خصوصا نوع ۲ ، لاغری، درمان ارتباط با زیبایی پوست، درمان کلیه‌ها و روده‌ها (که در طب چینی ریشه‌های بدن هستند و سلامت همه ارگان‌های داخلی وابسته به آن هاست) و بسیاری از سرطان‌ها.

نکته: انواع روغن‌ها برای ماساژ استفاده می‌شوند اما بهترین روغن‌ها در درمان، به تریتب اولویت زیتون، کنجد، بادام تلخ و روغن سیاهدانه است. می‌توانید از ترکیب همه روغن های ذکر شده به تساوی به کف پا‌ها زده شود. تا درمان سریع‌تر انجام گیرد. این کار را تا یک ماه ادامه دهید. اما با روشی که گفته شد انتظار می‌رود این زمان بسیار کوتاه‌تر شود. روغن مالی کف پا اثر فوق العاده معجزه آسایی بر روی درمان تمام ارگان های بدن دارد.

تذکر: مقدار روغن زیادی روی پوست و کف پا استفاده کنید چرا که فرایند جذب تا صبح ادامه خواهد داشت. لطفا از روغن‌های سوپرمارکتی استفاده نکنید. روغن‌های ذکر شده باید بوی این روغن‌ها را داشته باشند در غیر این صورت قابل اطمینان نیستند.

در سال یک بار مخصوصا در زمستان و بهار این کار را انجام دهید به مدت یک ماه با روغن های ذکرشده، حتما امتحان کنید تا معجزه آن را در سلامتی تان ببینید و همه بیماری‌ هایتان درمان شود.

دوره مقدماتی php

4 دیدگاه برای “مضرات روغن مالي کف پا”

  1. سلام سوالی داشتم من الان بیش از ۴۰ روز میباشد که کف پا رو روغن مالی میکنم آیا زیاده روی در کار ضرری نداره و کلا چه مدت به این عمل روغن مالی ادامه بدیم ممنون سلامت باشی ان شاءالله سپاسگزارم

  2. سلام …میخواستم بدونم من که طبعم گرم و خشکه از چ روغنی باید برای کف پام استفاده کنم؟ ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *