ریمپ خودرو جک s5  بهترین راه برای تقویت خودرو | مرکز ریمپ کاراک

دوره مقدماتی php

ریمپ خودرو جک s5  بهترین راه برای تقویت خودرو | مرکز ریمپ کاراک

 

دلایل مختلفی برای ریمپ ECU جک s5  وجود دارد :  رفع نقص نرم افزار ECU (تاخیر پدال، ضربه، خطاهای اضافی، تصحیح دمای فن و غیره) ، افزایش راندمان موتور با توجه به تجهیزات جانبی مانند هدر، ورودی هوای سرد، میل بادامک تقویت شده، توربو و غیره ،  مصرف سوخت بهتر (هزینه کمتر برای سوخت)  از مزایایی هستند که با ریمپ جک s5 در مرکز کاراک ، می توانید به آنها دست یابید .

 

ریمپ ایسیو
ریمپ ایسیو

ریمپ ایسیو چیست ؟

ریمپ ایسیو jac s5  به مجموعه اقداماتی گفته می شود که با برنامه نویسی و بدون دستکاری در قطعات مکانیکی خودرو  بر ایسیو انجام می گیرد . با ریمپ ایسیو و تقویت جک s5 می توانید به بهبود های فوق العاده و چشمگیری در ماشین خود برسید ، که این امر نیز مستلزم این است که اتومبیل خود را به دستانی توانمند و با مهارت کافی بسپارید  . مجموعه کاراک ، یکی از مناسب ترین انتخاب ها برای ریمپ خودرو جک شماست .

از جمله فوایدی که ریمپ ایسیو جک s5 به دنبال  دارد به موارد زیر می توان اشاره نمود :

  • افزایش شتاب و سرعت jac s5
  • رفع تاخیر پدال گاز جک s5
  • افزایش کارکرد دمای فن خودرو
  • افزایش عمر موتور جک s5
  • بهینه سازی مصرف سوخت jac s5
  • افزایش کاتاف
  • حذف سنسور اکسیژن دوم

 

دوره مقدماتی php

ریمپ جک S5 با ایسیو قفل شده استیج 1

در این نوع ریمپ ایسیو اس فایو بر روی میزان پاشش سوخت، تعداد جرقه زنی ، گشتاور و دریچه گاز برقی آن به نحوی کار می شود که با افزایش توان خودرو ، نزدیک به 12% افزایش بازده نتیجه شود. این نوع ریمپ برای استفاده های شهری و مشتری هایی که می خواهند لذت سواری بیشتری داشته باشند، انجام میگردد. ریمپ ایسیو قسمتی از تیونینگ بزرگ خودرو است ، تیونینگ خودرو شامل چیپ تیونینگ یا همان برنامه ریزی ایسیو ، تیونینگ موتوری که شامل هدرز ، کیت مکش ، توربو ، شمع و وایر و … ، تیونینگ بدنه که شامل باله ، هواکش ، رینگ و … است.

ریمپ
ریمپ

 

ریمپ جک اس5 با ایسیو بوش ME7.8

صفر تا صد JAC s5 معمولا بین 15 الی 17 ثانیه ( میانگین 16 ثانیه ) میباشد که بستگی به سال خودرو و نوع ایسیو آن و شیب و دست فرمان راننده متفاوت است. در مرکز ریمپ ecu کاراک ما افزایش شتاب اولیه و ثانویه چشمگیری را برای جک اس 5 رقم میزنیم و کار را با گارانتی شرکت کاراک خدمت شما تقدیم میکنیم ، 1.5 الی 2 ثانیه تفاوت در صفر تا صد این خودرو ثبت گردید پس ریمپ ایسیو معادل 10 الی 13 درصد افزایش بازده در جک است که با تقویت سیستم برقی و سوخت رسانی میتوان تا 18% تغییر را انتظار داشت.

 

 

 

دوره مقدماتی php

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مزایا و معایب کابینت آشپزخانه ام‌دی‌اف x بخوانید...