بابونه زردبند

دوره مقدماتی php
بابونه زردبند
بابونه زردبند

کمک به ضد عفونی و خوشبو کنندگی دهان و گلو، کمک به بهبود هیرسوتیسم

بیشتر


بهبود آکنه

بیشتر

کمک به بهبود پسوریازیس و اگزما

دوره مقدماتی php

بیشتر

© تمام حقوق متعلق به شرکت دارویی زردبند می باشد.

طراحی و توسعه: آبانگان

او شما را از زمین به وجود آورد و از شما خواست که در آن آبادانی کنید (سوره هودآیه ۶۱)
بابونه زردبند

زردبند شرکتی دانش بنیان و جوان گراست که ضمن پذیرش مسئولیت های اجتماعی خود در چهارچوب مدیریتی متکی بر فرهنگ ایرانی در پی ایجاد الگویی جهانی از یک سازمان زیبا و هوشمند با هدف تولید و عرضه محصولاتی طبیعی و گیاهی در راستای ارتقاء سلامت جامعه و توسعه عمران و آبادانی کشور است.


ملین، کمک به بهبود یبوست

بیشتر


کمک به بهبود ریفلاکس

بیشتر


کمک به بهبود زخم معده

بیشتر

© تمام حقوق متعلق به شرکت دارویی زردبند می باشد.

طراحی و توسعه: آبانگان

او شما را از زمین به وجود آورد و از شما خواست که در آن آبادانی کنید (سوره هودآیه ۶۱)
بابونه زردبند

زردبند شرکتی دانش بنیان و جوان گراست که ضمن پذیرش مسئولیت های اجتماعی خود در چهارچوب مدیریتی متکی بر فرهنگ ایرانی در پی ایجاد الگویی جهانی از یک سازمان زیبا و هوشمند با هدف تولید و عرضه محصولاتی طبیعی و گیاهی در راستای ارتقاء سلامت جامعه و توسعه عمران و آبادانی کشور است.

حاوی عصاره خالص گیاه بابونه

بابونه یکی از قدیمی ترین گیاهان
دارویی شناخته شده توسط انسان است. این گیاه در تمام دارونامه های معتبر
معرفی شده و خواص گل های آن مورد بررسی قرار گرفته است. بابونه یکی از
گیاهان دارویی منتخب سازمان بهداشت جهانی ” WHO ” بوده و دارای کاربردهای
متنوعی می باشد. مواد موثر گل های این گیاه در مراقبت و نگهداری پوست و مو
بسیار موثر است. مواد موثر طبیعی گیاه بابونه به دلیل داشتن اثرات آنتی
اکسیدانی مانند خنثی کردن رادیکال های آزاد سبب تقویت و رشد بهتر موها می
گردد. 

همچنین این گیاه
دارای ترکیباتی است که موجب کاهش سطح عوامل التهاب زا در سطح پوست و کاهش
خارش و التهاب های موضعی پوست می شوند. ترکیبات طبیعی موجود در عصاره
بابونه با ایجاد اثرات مشخص تحریکی بر روی پوست، سبب باز شدن عروق، بهبود
گردش خون موضعی و تغذیه بهتر فولیکول مو شده و به بهبود رشد مو کمک می
نمایند.

در صورت بروز حساسیت، از ادامه مصرف عصاره بابونه خودداری نمایید.

روزانه 3 بار، هر بار مقداری از عصاره گیاه بابونه را ترجیحاً پس از شستن و خشک کردن پوست روی ناحیه مورد نظر (مو یا ابرو) قرار داده و با نوک انگشتان به مدت چند دقیقه به آرامی ماساژ دهید.بابونه زردبند

30 میلی لیتر

یکی از مشکلاتی که امروزه بسیاری از افراد، چه زن و چه مرد با آن مواجه هستند، ریزش مو است. طبق گفته پزشکان و متخصصان ریزش بین 50 تا 150 تار مو در طول روز طبیعی است، اما در حال حاضر تغییر سبک زندگی مردم باعث شده است تا این مقدار افزایش پیدا کرده و به یک مشکل تبدیل شود.

استرس زیاد، مصرف برخی از دارو ها از جمله آنتی بیوتیک ها، مشکلات و نارسایی های هورمونی و عوامل ژنتیکی از جمله مواردی هستند که ریزش مو را تشدید می کنند. عصاره بابونه زردبند یک لوسیون کاملا طبیعی و گیاهی است که محرک رویش مو و ابرو بوده و می تواند به طور موثری موجب کنترل و درمان ریزش موی سر و ابرو در خانم ها و آقایان گردد.

گیاه بابونه به عنوان یکی از قدیمی ترین گیاهان دارویی مورد استفاده انسان شناخته می شود و به دلیل فواید درمانی بسیاری که دارد خواص آن در تمامی دارو نامه های معتبر مورد بررسی قرار گرفته است. این گیاه که جزو گیاهان دارویی منتخب سازمان بهداشت جهانی نیز می باشد، کاربرد های فراوانی که دارد که یکی از مهم ترین آن ها مراقبت و نگهداری از سلامت پوست و مو است.

مواد موثر موجود در بابونه با اثرات آنتی اکسیدانی که دارند رادیکال های آزاد را خنثی کرده و به این ترتیب موجب رشد بهتر و تقویت مو ها می گردند. علاوه بر این بابونه حاوی ترکیباتی است که سطح عوامل التهاب زا در سطح پوست را کاهش داده و باعث کاهش خارش و التهاب موضعی پوست می شوند. 

عصاره بابونه همچنین با اثرات تحریکی مشخصی که بر روی پوست دارد، به باز شدن عروق، بهبود گردش خون موضعی و در نتیجه تغذیه بهتر فولیکول های مو کمک کرده و از این طریق نیز در بهبود رشد مو موثر است.

برای استفاده از عصاره بابونه زردبند ترجیحا ابتدا پوست ناحیه مورد نظر (مو یا ابرو) را شسته و خشک کنید و سپس مقداری از این فرآورده را روی ناحیه مورد نظر ریخته و به مدت چند دقیقه با نوک انگشتان ماساژ دهید. این کار را روزانه سه مرتبه تکرار نمایید. پس از گذشت چند روز از مصرف عصاره بابونه زردبند ممکن است پوست سر به خارش دچار شود، ان اتفاق طبیعی بوده و نشان دهنده رشد مجدد مو ها می باشد.

طبق بررسی های انجام شده حداقل زمان مصرف عصاره بابونه تا رسیدن به نتیجه دلخواه 2 الی 4 ماه می باشد. توجه داشته باشید هنگام مصرف عصاره بابونه زردبند استفاده از سشوار ممنوع است. عصاره رزماری زردبند یکی دیگر از محصولات شرکت داروسازی زردبند می باشد که مصرف همزمان آن با این فرآورده می تواند به اثربخشی بهتر آن کمک کند.

جلوگیری از ریزش مو و پوسته ریزی


49,100 تومان

ضد التهاب


49,600 تومان

ریزش موی سر و موخوره


9,400 تومان

محرک رویش مو


29,800 تومان

پیشگیری از سفیدی و ریزش مو


67,300 تومان

ضد ریزش قوی


89,925 تومان

تونیک ضد ریزش مو


67,300 تومان

مفید طب مورد تایید سازمان غذا و دارو

تلفن تماس: 985191003165 – 989018093300 – 0513165

آدرس: مشهد، بلوار دستغیب، خیابان بیستون، انتهای بیستون 2، مجتمع طوس، طبقه 2، واحد 4

تمامی حقوق برای مفید طب محفوظ می باشد .


جستجو

          

 

 

فروشنده طب نما باشید.

اطلاعات بیشتر ارسال عدد 9 به 09303030352

چنانچه در خصوص “محلول موضعی بابونه زردبند” سوالی دارید، عارضه خاصی مشاهده نموده اید و یا مطلب ویژه ای به نظرتان می رسد با دیگران به اشتراک بگذارید

روزانه سه مرتبه و هربار 3 تا 5 قطره در یک لیوان آب ، چای یا شربت حل کرده و میل شود .

بابونه یکی از قدیمی ترین گیاهان دارویی شناخته شده توسط انسان است. این گیاه در تمام دارونامه های معتبر به عنوان یک گیاه دارویی معرفی شده و خواص درمانی گل های آن مورد بررسی قرار گرفته است. بابونه یکی از گیاهان دارویی منتخب سازمان جهانی بهداشت “WHO” بوده و دارای کاربردهای متنوعی است. از جمله در درمان بیماریهای گوارشی به عنوان ضد اسپاسم، ضد نفخ، ضد التهاب روده باریک و در درمان سوء هاضمه، کولیت و زخم معده مورد استفاده قرار می گیرد. عصاره این گیاه در درمان اضطراب، التهاب، تحریکات پوستی، زخم و سوختگی های سـطحی (به ویژه در ادرار سوختگی اطفال) به کار می رود. این گـیاه به عنـوان آنتی سپـتیک، آنتـی باکتـریال و ضد قارچ مورد استفاده است. مواد موثره گل های این گیاه در مراقبت و نگهداری مو و پوست بسیار موثر است و در بسـیاری از کشورها، از عصـاره گل های بابونه به عنوان افزودنی به شامپو جهت تقویت موی سر استفاده می شود. بررسی های انجام شده نشان می دهد که کامازولن و آلفابیزابولول موجود در این گیاه سبب مهار بیان ژن سیکلواکسیژناز -2 و نهایتا از التهاب جلوگیری مینمایند. آپی ژنین موجود در بابونه با مهار آنزیم های سیکلواکسیژناز و 5-لیپواکسیژناز از تولید پروستاگلاندین ها ولوکوترین ها جلوگیری مینماید. در زمان درد در دستگاه گوارش پروستاگلاندین ها ترشح شده و سبب تحریک گیرنده های درد وانیلوئید می شوند ، آلفابیزابولول حساس شدن این گیرنده ها را مهار کرده و درد به سیستم عصبی منتقل نمی شود . با توجه به اینکه افزایش فعالیت هلیکوباکتر پیلوری یکی از عوامل مهم ایجاد عفونت دستگاه گوارش و زخم معده می باشد ، بابونه با مهار تجمع این باکتری موجب بهبود زخم معده می شود . مواد موثر بابونه ، تولید آنزیم اوره آز توسط این باکتری را مهار کرده و در نتیجه از چسبیدن آن به سلول های اپی تلیال معده جلوگیری کرده و از زخم معده ممانعت می نمایند

سلام و خسته نباشید من از این قطره بابونه برای ورم معده و درمان هلیکوباکتری خریدم دارم استفاده میکنم البته بدون دستور پزشک خواستم سوال کنم قبل از غذا بصورت ناشتا بخوریم بهتره؟ توی اینترنت که سرچ کردم نوشته بود یک ربع قبل از هر وعده غذایی و 3 تا 5 قطره سه بار در روز ممنون میشم اگر به سوالم جواب بدین

با سلام

کاربر گرامی؛ بهتر از این محصول یک ربع قبل از غذا میل گردد.

با تشکر – مسئول فنی داروخانه ( دکتر داروساز )بابونه زردبند

سلام و خسته نباشید مجدد و تشکر از پاسخگوییتون
خواستم ببینم اگر چند روز فراموش کنیم قطره رو بخوریم و دوباره شروع کنیم اشکالی ایجاد میشه؟؟ و سوال دیگه اینکه آیا باید قطره رو تا اتمام دارو ادامه بدیم؟؟ باز هم ممنون

با سلام

کاربر گرامی، بهتر است دوره مصرف به صورت کامل باشد منتها در صورت وقفه چند روزه مشکل جدی در روند بهبودی ایجاد نخواهد شد. شما می توانید تا زمان نیاز از این دارو استفاده نمایید.

با تشکر – مسئول فنی داروخانه ( دکتر داروساز )

سلام من زخم معده و زخم اثنی و عشر دارم،قرص هایی چون پنتومید و اس امپرازول مصرف کردم ولی بهبود نیافتم شما چه به من پیشنهاد میکنید؟

با سلام

کاربر گرامی، در این مورد می بایست با پزشک متخصص مشورت نمایید تا پس از معاینه و انجام آزمایشات لازم داروی مورد نیاز را برای شما تجویز نمایند منتها در حالت کلی می توانید از قرص استیلن برای بهبود شرایط استفاده نمایید.

با تشکر – مسئول فنی داروخانه ( دکتر داروساز )

تهران – خیابان جمالزاده شمالی – 200 متر بالاتر از خیابان فرصت – نبش کوچه یزدان شناس – پلاک 251 – داروخانه مرکزی جمالزاده

طراحی و توسعه توسط گروه آریاس ( 1398-1388 )

این محصول از سبد خرید شما حذف شود ؟

بابونه زردبند
بابونه زردبند
0

دوره مقدماتی php

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *